Vieta tikriesiems futbolo mėgėjams

Kas ką? VFL 2018 prasideda

2018-06-04

Vos tik ištraukus burtus, kai kurie lygos dalyviai spėjo iš A grupės pasijuokti, o B grupę įvardino kaip mirtininkų. Galbūt, jie teisūs, tačiau apie tai bus galima kalbėti tik vasarai artėjant į pabaigą. Kol kas galime tik paspėlioti ir padėlioti taškus ant “i”.

Pradėkime nuo praėjusių metų čempiono “Onikso”. Pernai titulą paskyrę savo idėjiniam vadui Eugenijui Vežbickiui, “Onikso” atstovai šiemet pabandys apginti čempiono titulą, kitaip tariant, padaryti tai, ko VFL istorijoje nebuvo padaryta.

“Taip, girdėjome, kad dar niekas neapgynė VFL titulo, bet dabar tikrai apie tai negalvojame. Mes aštuoneriusmetus kovojome dėl to titulo, todėl dar norisi pasimėgauti tuo statusu, kiek įmanoma ilgiau. O kaip bus paskutinį vasaros mėnesį, pamatysime.

Juolab, kad “Oniksas”šiais metais bus tikrai pasikeitęs. Visų pirma,  pasenome metais (šypsosi), be to,šiais metais dėl traumų ir kitų aplinkybių negalės žaisti net šeši mūsų žaidėjai.

Atitinkamai,turėtų VFL debiutuoti šeši naujokai. Kaip viskas pavyks šiemet,sunku spėlioti. Praėjusiaismetais,kai prisimenu visas trylika rungtynių, komanda buvo maksimaliai susikoncentravusi, pavyko visada turėti keitimų o kai labai reikėjo – mus lydėjo ir sėkmė.

Šiemet tikrai bus sunkiau nei pernai. Vien pažiūrėjus į B grupės komandas. Jei praėjusiaismetaisbuvo,kas mus neįvertino, tai šiemet žais prieš mus su dviguba motyvacija. Apginti titulą būtų nuostabu, bet pirmas tikslas tai patekti tarp 4 geriausių grupės komandų, o tą padaryti bus irgi be galo sunku”, - tokiomis mintimis naują sezoną pasitinka “Onikso” vartininkas Edvardas Ruskan.

Po metų pertraukos į turnyrą grįžta amžinieji vicečempionai “Skaidiškių” atstovai. Tiesa, kaip patys sako, šiemet ir antroji vieta būtų neblogas pasiekimas.

“Šiemet laukia sunkus sezonas. Jei šiandien kas pasiūlytų antrą vietą, turbūt sutikčiau. Kita vertus, mes neturime nei vienos VFL taurės, o jos yra dalinamos tik už pirmą ir devintą vietas (šypsosi).

Manau, kad viskas priklausys nuo to, kaip rinksimės į rungtynes. Pavyzdžiui, vienas mūsų lyderių Pavelas Šarinskis šiemet tikrai nežais rugpjūtį, o pirmus du mėnesius irgi bus retas svečias.

Turėsime rasti naujų lyderių ir jei pavyks, jei būsime kaip komanda, tai grupėje į ketvertuką patekti turėtumėm, o pagal sugrįžusią sistemą, tada galima nugalėti pirmąją kitos grupės komandą ir būti ketverte”, - savo pozicija dalinosi “Skaidiškių” vadovas Marius Bukauskas.

Tarp dažniausiai aptarinėjamų komandų, kurios galėtų būti tarp favoritų, be abejo, reiktų paminėti daugkartinį čempionus “Dinerį” arba “Žaibo kirtį”. Pirmieji paskutinę pergalę iškovojo 2016 – aisiais, o ŽK dar metais anksčiau.

“Žaibo kirtis”, dalyvaudamas VFL, visuomet siekia maksimalių tikslų. Tačiau, kaip žinoma, komanda nėra Madrido “Real” ir negali iškovoti titulų kiekvienais metais. Dveji metai be čempiono titulo tokiai kaip mūsų komandai yra pakankamai ilgas laiko tarpas.

Šiam sezonui turime surinkę (išlaikę) konkurencingą sudėtį, iš kurios beveik visi žaidėjai jau yra tapę čempionais. Šiemet turėtume būti dar labiau susižaidę, vieningi ir “alkani”.

Nors silpnų komandų nėra (esame ne kartą nudegę su “neįvertintais” varžovais), manau,visi be išimties komandos nariai žino, kad turime potencialą tapti nugalėtojais ir, atitinkamai, tikisi nutraukti titulų badą.

Sugrįžęs senasis formatas bei alus turėtų pritraukti dar daugiau mūsų fanų, dar stipriau motyvuoti pergalei prieš kiekviename varžovą.

Pastaruosius kelis metus (o tikriausiai ir daugiau) įsivažiuodavome daugiau/mažiau sudėtingai. Šiemet sieksime to išvengti, tam turime numatę sprendimų, kurie, tikimės, pasiteisins ir leis efektyviau tiek įsivažiuoti, tiek ir išlaikyti stabilumą. Galų gale nebegalėsime nuvilti ir savo didelio gerbėjų rato”, - emocingai pasakojo “Žaibo kirčio” įvarčių mašina Gintautas Šteinas.

Startas jau šį antradienį!