Vieta tikriesiems futbolo mėgėjams

VFL 12-asis sezonas bus triukšmingai uždarytas ir su intriguojančiomis rungtynėmis, ir su žavių merginų dainomis

2018-08-20

Vasaros Futbolo Lygos 12-o sezono atomazga jau netrukus, todėl norime priminti, kad būtumėte pasiruošę paskutinius šios vasaros vakarus praleisti kartu su mumis futbolo aikštėje ir įspūdingoje uždarymo šventėje Olybet sporto bare (Ukmergės g. 233, Vilnius).

Jau rytoj Rugpjūčio 21 dieną 8-ios komandos paskutinį kartą šį sezoną išbėgs į Panerio stadiono aikštę. Renkamės aktyviai palaikyti nuo 17.30 val.  

Rugpjūčio 23 dieną likusios komandos stoja į svarbiausias metų kovas. Vyks lemiami finaliniai mūšiai – dėl lūzerių taurės kausis "WWG" ir "ŽV" klubai. Į Bronzinį finalą išbėgs "Žaibo Kirtis" ir "Gulbinai". Galiausiai į kovą dėl įspūdingos čempioniškos taurės stos - "Skaidiškės" ir "Carlsberg nealkoholinis". Rekordinio palaikymo laukiame Panerio stadione nuo 17.30 val.

Na, o tada jau prasidės visi didžiausi sezono smagumai - Rugpjūčio 24 d. (penktadienį).

Nuo 20.00 val. visi dalyviai labai laukiami OLYBET Sporto bare, kuriame vyks sezono uždarymo šventė ir apdovanojimai, o visų atvykusių svečių lauks užkandžiai bei gėrimai.

Taip pat, kad būtų dar smagiau, Vasaros Futbolo Lygos bendruomenės 21.30 val. lauks ir žavių merginų – grupės „Vyšnios“ pasirodymas.

Tarpuose tarp apdovanojimų ir koncerto - 21.00 val. "BLIC protų mūšis" by Aurimas Budraitis.

Ir galiausiai Pokerio turnyras nuo 23.00 val., kur 20 dalyvių galės išsiaiškinti kas šiemet geriausias ne tik futbolo aikštėje, bet ir prie kortų stalo. 

Po oficialios dalies ir koncerto OLYBET Sporto bare vyks ir dūzgės, kuriose galėsite padūgzti su bičiuliais iki šviesos!

Primename: įėjimas į uždarą vakarą „OlyBet“ sporto bare lygos nariams ir jų antrosioms pusėms – nemokamas. Įeiti gali tik pilnametystės sulaukę asmenys! Norintiems žaisti azartinius žaidimus - bus privaloma pateikti ASMENS DOKUMENTĄ.

Labai laukiame visų šių metų VFL uždarymo šventėje ir linkime korektiškos kovos stadione!