2019-08-02

Šių metų atkrintamosios varžybos be didesnės intrigos – visi (gal išskyrus WWG) pirmąsias serijos rungtynes laimėję klubai užtikrintai laimėjo savo serijas. Šioje vietoje galėtumėm išskirti tik RELAX ekipą, kuri į “Vilkų” vartus sukalė net devynias vinis. Tokiu rezultatyvumu šiemet negalėjo pasigirti nei viena komanda.

RELAX – Vilkai 9:0 (Serijos rezultatas 13:2).

Apie pačias rungtynes nelabai yra ką rašyti, nes čia žaidė tik viena komanda, o kita – iš pradžių piktinosi, o vėliau jau ironiškai juokėsi.

RELAX, savo ruožtu, įrodo ne kartą išsakytus žodžius, kad yra geresnė komanda nei tai parodė grupės varžybos. Su tokiu susirinkimu, kokį dabar demonstruoja RELAX, mes šią ekipą matytumėm arba TOP8, arba net TOP4.

RELAX persvarą turėjo nuo pat dvikovos pradžios, tačiau tuomet tikrai neatrodė, kad galutiniame variante matysime tokią didžiulę persvarą ir tokį “Vilkų” beviltiškumą.

Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 3 įvarčiai, o sužaidus antrojo kėlinio keturias minutes – jau penki. Įdomu tai, kad RELAX ekipai įvarčius mušė net septyni skirtingi futbolininkai. Labai gali būti (reiks patikrinti), kad tai naujasis VFL rekordas.

Oniksas – Skaidiškės 4:5

Jei šios dvikovos galutinis rezultatas jus privertė galvoti, kad čia vyko itin įtempta kova, tai galvokite iš naujo – tai nėra tiesa. “Skaidiškės” po pirmos užtikrintos pergalės nejaukiai galėjo jaustis tik pirmą minutę, kai “Oniksas” sudrebino vartų konstrukciją.

Jei tuomet kamuolys būtų atsidūręs vartų tinkle, tikėtina, kad būtų įdomiau; kadangi neatsidūrė – skaidiškėnai savo reikalus sutvarkė labai greitai. 8 minutę – 1:0, 12 minutę – 2:0, 18 minutę – 3:1.

Kažkaip atrodo, kad tuomet sėdo ir “Skaidiškių” baterijos. “Onikso” atstovai savąsias jau buvo nusodinę po pirmojo praleisto įvarčio.

Vienintelę geresnę atkarpą “Oniksas” sužaidė antrojo kėlinio viduryje, kai per keturias minutes dviem įvarčiais skirtumą sumažino nuo trijų iki vieno. Tiesa, tuo metu “Skaidiškių” gretose aišktėje buvo labai daug žaidėjų, kurie esant kitokiai situacijai būtų likę ant atsarginių suolo.

Per paskutines dešimt minučių abi komandos apsikeitė įvarčiais, o “Skaidiškės” dar bandė padaryti šventę savo vartininkui, kuris paskutinės atakos metu po kampinio bandė įmušti įvartį, tačiau.. numušė “Onikso” vartininką. Ties tuo, “Onikso” kelionė titulo link baigėsi.

Rivona – Carlsberg nealkoholinis 1:3

Būtų neteisinga sakyti, kad “Rivona” nesistengė. Būtų neteisinga sakyti, kad jie blogiau žaidė. Vienintelis dalykas, kurį jie darė blogiau – žaidimas prie varžovų vartų.

Jei “Carlsberg” puikiai žinojo ką ten daryti, tai “Rivonos” atstovai – ne. Apskritai, pirmasis kėlinys buvo gana lygus, o antrajame kaip reikiant išryškėjo “Carlsberg” pranašumas.

Susidaro įspūdis, kad jei žaliai baltiems būtų reikėję daugiau – jie daugiau ir būtų įmušę. Dabartinėje situacijoje jiems svarbu buvo laimėti alaus, kuris, kaip vėliau paminėjo patys žaidėjai, buvo pagrindinis rungtynių motyvatorius.

“Carlsberg” antrus metus paeiliui patenka į geriausių lygos komandų ketvertuką, nepaisant to, kad grupėje užima tik ketvirtą vietą.

Ar tai jau lubos? Pagyvensim, pamatysim.

Gulbinai – Setas 2:0

Tai buvo dar vienos rungtynės, kuriose viena komanda už kitą turėjo didžiulę persvarą, todėl galutinis rezultatas galėjo būti visai kitoks. “Setas” prie didelės sėkmės galėjo įmušt dukart, “Gulbinai”.. tikėtina, kad daugiau nei dukart.

Abu įvarčiai buvo įmušti po “Seto” klaidų prie savo baudos aikštelėje. Jie buvo identiški – perdavimas iš krašto ir laisvas Gulbinas iš artimo nuotolio pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Turbūt, geriausiai šias rungtynes nupasakojo 39 – ąjį gimtadienį vakar šventęs Marius Kavaliauskas. Likus maždaug dešimčiai minučių, jis nubėgo prie kiosko ir pareiškė: “Sauliau, įpilk – ten jau nebeįdomu”.