2014-07-03

Jeigu pirmuose turuose daugiausiai dėmesio būdavo skiriama „Dineriui“ ir jo šlovinimui, tai atėjo laikas, kai duoklę reikia atiduoti „Sienai“. Sunkiai pradėję sezoną, prieš dvi savaites ji išsigelbėjo rungtynėse su „Skaidiškėmis“, vėliau patiesė pirmoje vietoje įsitaisiusį „Oniksą“, o šįsyk – dar vieną lyderį W.W.G. klubą.

Siena – W.W.G. 2:1

Senų gerų draugų (priešų) akistata dar kartą. Prieš jai prasidedant, buvo kilę nemažai klausimų apie tai, kokia „Siena“ bus šįkart? Ta, kuri nugalėjo „Oniksą“, ar ta, kuri pralaimėjo „Liukstatai“?

„Mes nebesame ta pati komanda. Daugiau suprantame vienas kitą, nebepanikuojame. Tiesiog mėgaujamės žaidimu“, - komentavo antrą pergalę iš eilės iškovojusi „Siena“.

W.W.G. praėjusiame ture irgi sublizgėjo, iškovoję įtikinamą pergalę.

„Siena“ yra labai stipri komanda. Praradome pirmą vietą, bet dėl to pernelyg nenusimename. Svarbiausia, kad atkrintamosiose varžybose nesusitiktumėme su „Dineriu“ arba „Žaibo kirčiu“, - į ateitį žiūrėjo W.W.G.

Šiose rungtynėse pirmasis kėlinys buvo stipriai banguotas. Tai viena, tai kita komanda turėjo iniciatyvą, tačiau tokios apčiuopiamos persvaros neturėjo niekas.

Viskas pasikeitė antroje susitikimo dalyje. Tada žaidimo vadžias į savo rankas užtikrintai perėmė „Siena“. Atėjo tas momentas, kuris futbole vadinamas „įvartis bręsta“. Tiesą sakant, šįsyk subrendo labai labai greitai.

Po kampinio įspūdingas įvartis galva ir 1:0. Vėliau sekė ir antrasis būsimų nugalėtojų įvartis, o dar vėliau W.W.G. atsakymas. Bandymų buvo ir išlyginti rezultatą, tačiau jie liko bandymais.

OZ United – Liukstata 1:3

Šiame sezone jau susiformavo tokia tradicija, kad „Liukstata“ arba laimi, arba gauna dideles porcijas. Šįsyk buvo pirmasis scenarijus.

Nors oziai nebėra tie patys visų spardomi jaunuoliai, tačiau kai kuriose situacijose akivaizdu, kad jiems kažko trūksta.

Pirmajame kėlinyje pasiekusi vieną įvartį, „Liukstata“ atidavė iniciatyvą varžovams. Pastarieji turbūt pirmą kartą VFL istorijoje pabandė žaisti pirmu numeriu. Akivaizdu, kad sekėsi ne viskas.

„Nusibodo vien gintis – bandome šiek tiek ir puolime pažaisti. Kol kas to nemokame, tačiau mokomės“, - savikritiškai kalbėjo OZ.

Kai „Liukstata“ pasižymėjo antrąkart, klausimų dėl laimėjusios komandos žymiai sumažėjo, o kai įmušė trečiąkart – jų apskritai neliko. OZ gali pasidžiaugti tik tuo, kad rungtynių pabaigoje pelnė paguodos įvartį.

Vilkai – ŽV 1:1.

„Kęstai, sugrįžk“, - prieš kelias savaites savo lyderį į aikštę sugrįžti kvietė kiti „Vilkai“. Ir Kęstas pagaliau sugrįžo. Nors komanda nelaimėjo, bet būtent Kęstas baudos smūgiu sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pačios rungtynės prasidėjo gražiu ŽV įvarčiu. Tuo metu atrodė, kad šiai komandai pavyko išgyvendinti patį baisiausią dalyką – progų nerealizaciją. Tiesa, tik vienam kartui.

„Per pertrauką su vyrais pasijuokėme, kad savo gerą kėlinį sužaidėm“, - į savaitės senumo įvykius grįžo ŽV, kai pirmą kėlinį sužaidė puikiai, o antrajame buvo priversti kamuolį iš vartų tinklo traukti net penkis kartus.

Šįkart ŽV pralaimėjimo nenusipelnė. Turbūt, to nenusipelnė ir „Vilkai“, tad lygiosios dėsningas rezultatas, kuris iš esmės nėra labai geras nei vieniems, nei kitiems.

Skaidiškės – Oniksas 3:1

„Pakartosiu tai, ką sakiau prieš savaitę – mes vis dar negalime sužaisti visos sudėties. Toks ir rezultatas“, - trumpai antrąjį pralaimėjimą iš eilės reziumavo „Oniksas“, kuris per dvi savaites iš pirmos vietos nusirito iki trečios.

Šių rungtynių pagrindinis įvykis buvo užtikrintas smūgis į savo vartus. Iškart po jo, „Skaidiškių“ žaidimas tapo „lengvesnis“, nors aistrų šiame susitikime išties netrūko.

„Karšti vyrai, karštos ir emocijos“, - pernelyg epizodo pirmojo kėlinio pabaigoje nesureikšmino „Skaidiškės“, kai po susistumdymo iš aikštės buvo pašalinti abiejų komandų žaidėjai. Abu kuriam laikui turės pamiršti VFL. Klausimas: kuriam? Į jį atsakys VFL aukščiausieji pareigūnai.

Esant rezultatui 2:1 (pirmavo „Skaidiškės“), „Oniksas“ visomis išgalėmis metėsi į priekį ir, kaip tokiais atvejais dažnai būna, padarė vieną „atrezą“ bei praleido trečią įvartį.

Šis „Onikso“ pralaimėjimas A grupėje dar labiau padidino painiavą.