2015-07-23

Šis pavadinimas gimė galvoje dar tada, kai W.W.G. pirmavo 1:0 ir atrodė, kad laimės rungtynes bei „paties beįdomiausio“ ketvirtfinalio intrigą perkels į antrą mačą. „Dineris“ rezultatą išlygino, tačiau intriga niekur nedingo. Ponios ir ponai, atkrintamosios startavo.

W.W.G. – Dineris 1:1.

„Mes jau tokie“, - į teiginį „Favoritų siaubas“ atsakė W.W.G. galva, racionaliai dėliojęs mintis ir prieš atsakomąsias rungtynes.

„Tarp 1:0 ir 1:1, jei žiūrėtumėm matematiškai, skirtumas didžiulis. Tačiau jei žiūrėsim psichologiškai, turbūt dabartinė situacija netgi geresnė, nes antrose rungtynėse išeisime ir turėsime žaisti“, - sakė W.W.G.

O viskas vyko taip. „Dineris“ neturėjo vado, neturėjo dukros susilaukusio Pauliaus A. ir svarbiausia neturėjo jokio noro. O tai jau yra blogai. Ypač svarbiausiose rungtynėse.

„Pernelyg neįvertinome varžovų, kurie neabejotinai verti pagarbos. Aišku, antrajame kėlinyje mūsų persvara buvo tokia, kokia turėjo būti nuo rungtynių pradžios“, - kalbėjo „Dineris“.

W.W.G. sukūrė progą. Tada sukūrė antrą. O tada įmušė įvartį. Pirmąjį kėlinį ši komanda laimėjo ir tą padarė visiškai pelnytai.

„Tai gal pradedam žaist?“ – įterpdami ne vieną nelietuvišką išsireiškimą rėkė FAVORITAI. Ir tiesą sakant, žaisti jie pradėjo. Visgi, ne nuo kėlinio pradžios.

W.W.G. turėjo dar vieną mirtiną progą padvigubinti skirtumą, tačiau tame epizode laurus skynė mėlynųjų vartininkas.

Įpusėjus kėliniui, W.W.G. visiškai atsitraukė, o „Dinerio“ komanda, kartais pykdama ant savęs, kūrė progas. Viena iš jų baigėsi išlyginamuoju įvarčiu. Kaip ten bebūtų, šioje poroje dar ne vakaras. Kad ir kas ką besakytų.

Riešė – Rivona 3:0.

Daugelis VFL ekspertų šią porą vertino kaip lygiausią iš lygių. Tačiau kartais spėjimai nuo realių veiksmų skiriasi, it diena ir naktis. Riešė kontroliuodama situaciją iš pradžių pelnė vieną įvartį, po to antrą, o dar vėliau ir trečią.

„Darėme labai daug klaidų. Manau, kad jei ne jos, skirtumas būtų dar didesnis. Visgi, padarėme labai gerą darbą prieš atsakomąsias rungtynes“, - kalbėjo „Riešė“.

O „Rivona“, kas nebūdinga, po tokio nokdauno, kalba apie revanšą atsakomajame mače bei kelionę mažosios taurės link.

„Šiandien trūko priekinių žaidėjų bei tų, kurie galėtų gerai sužaisti viduryje. Po savaitės jie bus, todėl tikimės, kad pavyks panaikinti tą trijų įvarčių deficitą“, - sakė „Rivona“.

ŽV – Žaibo kirtis 2:2.

„Pamatysi, jie su ŽV turės problemų“, - dar prieš prasidedant rungtynėms kone pažodžiui pakartojo trys Panerio lankytojai. „Gal ir turės, o gal ir ne“, - pagalvojau.

Stebint pirmąjį kėlinį, atrodė, kad graži ŽV kelionė šio sezono medalių link taip ir baigsis ketvirtfinalyje. ŽK juos spaudė nuo pat rungtynių pradžios ir svarbiausia kūrė momentus.

„Vis tiek įmušim“, - dar esant rezultatui 0:0 sakė dėl traumos padėti komandai negalėjęs Laimis.

Po kelių minučių jo komandos draugas įmušė pirmą įvartį. Vėliau krito ir antrasis įvartis, atrodo, pradedantis laidoti visas varžovų viltis.

O bet tačiau.. Per pertrauką atsirado tokių, kurie nusprendė, jog „Žalgirio“ rungtynės yra svarbesnės nei antrasis kėlinys, atsirado tokių, kurie jau neabejojo pergale, atsirado tokių, kurie antrajame kėlinyje įdėjo ne visą save.

Ir kas gi gavosi? ŽV skirtumą sušvelnino, o paskutinę minutę – jį panaikino. Oba! Ir kai pagalvoji, ŽV šį sezoną tai jau ne pirmas kartas, kai jie panaikina deficitą. Juk rungtynėse su „Oniksu“ vienu metu jie atsiliko 0:3, o rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Siena – Carlsberg 1:0.

Pripažinkime, matyti laiminčią „Sieną“ jau ne toks dažnas atvejis, tačiau ši komanda net neslepia, kad geriau ji gali sužaisti tada, kai jos pečių neslegia pergalės būtinybė. Nors rungtynės ir buvo visiškai draugiško pobūdžio, o įvartis krito tik rungtynėms besibaigiant, tačiau akivaizdi persvara buvo "Sienos" pusėje. Vėl, be galo daug neišnaudotų progų pasėjo abejones tarp varžybų žiūrovų, jog, galbūt "Siena", tiesiog, specialiai nenori įmušti. Aišku, prie neįmuštų įvarčių statistikos prisidėjo puikiai žaidęs Carlsberg vartininkas. Patys Carlsberg žaidėjai per varžybas sukūrė porą pavojingesnių momentų, tačiau įvarčio pelnyti taip ir nepavyko.

Sunku pasakyti, ar šioje poroje išsiaiškinome stipresnę komandą. Turbūt į šį klausimą atsakymai bus pateikti daugiau nei po savaitės.