VASAROS FUTBOLO LYGA

Tvarkaraštis

Nr Komandos Varžybų data Varžybų laikas Rezultatas Stadionas Etapas
1085 JSK "Gulbinai" - FC "ŽV" 2019-06-04 18:00 2:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1086 FK "Viesulas" - FK "Dineris" 2019-06-04 18:00 0:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1087 FK "Carlsberg nealkoholinis" - SKK "Oniksas" 2019-06-04 19:30 0:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1088 FK "PILK" - FC "W.W.G." 2019-06-04 19:30 0:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1089 FK "Vilkai" - "Rivona" 2019-06-06 18:00 1:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1090 SK "Skaidiškės" - FK "Siena" 2019-06-06 18:00 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1091 FK "Žaibo kirtis" - FK "Setas" 2019-06-06 19:30 7:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1092 FK "Svajonė-Infra" - FC "RELAX" 2019-06-06 19:30 3:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1093 FK "Carlsberg nealkoholinis" - FK "PILK" 2019-06-11 18:00 3:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1094 SKK "Oniksas" - FC "RELAX" 2019-06-11 18:00 2:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1095 FK "Vilkai" - FK "Viesulas" 2019-06-11 19:30 1:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1096 FC "ŽV" - FK "Dineris" 2019-06-11 19:30 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1097 FK "Setas" - FC "W.W.G." 2019-06-13 18:00 0:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1098 FK "Žaibo kirtis" - FK "Svajonė-Infra" 2019-06-13 18:00 3:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1099 "Rivona" - FK "Siena" 2019-06-13 19:30 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1100 JSK "Gulbinai" - SK "Skaidiškės" 2019-06-13 19:30 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1101 FK "Dineris" - "Rivona" 2019-06-18 18:00 0:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1102 FK "Viesulas" - FC "ŽV" 2019-06-18 18:00 4:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1103 FK "PILK" - FK "Setas" 2019-06-18 19:30 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1104 FC "W.W.G." - SKK "Oniksas" 2019-06-18 19:30 2:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1105 FK "Siena" - JSK "Gulbinai" 2019-06-20 18:00 0:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1106 SK "Skaidiškės" - FK "Vilkai" 2019-06-20 18:00 3:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1107 FC "RELAX" - FK "Žaibo kirtis" 2019-06-20 19:30 0:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1108 FK "Svajonė-Infra" - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-06-20 19:30 3:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1109 SKK "Oniksas" - FK "PILK" 2019-06-25 18:00 6:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1110 FK "Žaibo kirtis" - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-06-25 18:00 3:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1111 "Rivona" - FK "Viesulas" 2019-06-25 19:30 1:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1112 FK "Dineris" - SK "Skaidiškės" 2019-06-25 19:30 2:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1113 FC "W.W.G." - FK "Svajonė-Infra" 2019-06-27 18:00 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1114 FC "RELAX" - FK "Setas" 2019-06-27 18:00 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1115 JSK "Gulbinai" - FK "Vilkai" 2019-06-27 19:30 1:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1116 FK "Siena" - FC "ŽV" 2019-06-27 19:30 3:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1117 FC "ŽV" - FK "Vilkai" 2019-07-02 18:00 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1118 FK "Viesulas" - JSK "Gulbinai" 2019-07-02 18:00 1:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1119 SK "Skaidiškės" - "Rivona" 2019-07-02 19:30 5:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1120 FK "Siena" - FK "Dineris" 2019-07-02 19:30 0:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1121 FK "Setas" - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-07-04 18:00 0:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1122 FK "PILK" - FK "Žaibo kirtis" 2019-07-04 18:00 1:5 Panerių, Bukčių g. Grupės
1123 FK "Svajonė-Infra" - SKK "Oniksas" 2019-07-04 19:30 2:6 Panerių, Bukčių g. Grupės
1124 FC "RELAX" - FC "W.W.G." 2019-07-04 19:30 2:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1125 FK "PILK" - FK "Svajonė-Infra" 2019-07-09 18:00 3:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1126 SKK "Oniksas" - FK "Setas" 2019-07-09 18:00 4:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1127 FK "Žaibo kirtis" - FC "W.W.G." 2019-07-09 19:30 2:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1128 FK "Carlsberg nealkoholinis" - FC "RELAX" 2019-07-09 19:30 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1129 FK "Viesulas" - SK "Skaidiškės" 2019-07-11 18:00 2:3 Panerių, Bukčių g. Grupės
1130 "Rivona" - FC "ŽV" 2019-07-11 18:00 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1131 JSK "Gulbinai" - FK "Dineris" 2019-07-11 19:30 1:1 Panerių, Bukčių g. Grupės
1132 FK "Vilkai" - FK "Siena" 2019-07-11 19:30 2:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1133 FK "Dineris" - FK "Vilkai" 2019-07-16 18:00 4:2 Panerių, Bukčių g. Grupės
1134 "Rivona" - JSK "Gulbinai" 2019-07-16 18:00 2:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1135 FC "ŽV" - SK "Skaidiškės" 2019-07-16 19:30 1:7 Panerių, Bukčių g. Grupės
1136 FK "Siena" - FK "Viesulas" 2019-07-16 19:30 3:5 Panerių, Bukčių g. Grupės
1137 FC "W.W.G." - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-07-18 18:00 1:0 Panerių, Bukčių g. Grupės
1138 SKK "Oniksas" - FK "Žaibo kirtis" 2019-07-18 18:00 0:4 Panerių, Bukčių g. Grupės
1139 FK "Setas" - FK "Svajonė-Infra" 2019-07-18 19:30 0:6 Panerių, Bukčių g. Grupės
1140 FC "RELAX" - FK "PILK" 2019-07-18 19:30 2:5 Panerių, Bukčių g. Grupės
1141 FK "Carlsberg nealkoholinis" - "Rivona" 2019-07-23 18:00 4:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1156 FK "Vilkai" - FC "RELAX" 2019-07-23 18:00 2:4 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1142 SK "Skaidiškės" - SKK "Oniksas" 2019-07-23 19:30 3:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1154 FK "Setas" - JSK "Gulbinai" 2019-07-23 19:30 1:2 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1143 FK "Viesulas" - FK "Žaibo kirtis" 2019-07-25 18:00 0:4 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1160 FK "PILK" - FC "ŽV" 2019-07-25 18:00 0:5 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1144 FC "W.W.G." - FK "Dineris" 2019-07-25 19:30 2:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1158 FK "Siena" - FK "Svajonė-Infra" 2019-07-25 19:30 4:2 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1146 FK "Dineris" - FC "W.W.G." 2019-07-30 18:00 2:2 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1159 FK "Svajonė-Infra" - FK "Siena" 2019-07-30 18:00 2:3 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1145 FK "Žaibo kirtis" - FK "Viesulas" 2019-07-30 19:30 2:2 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1161 FC "ŽV" - FK "PILK" 2019-07-30 19:30 2:1 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1147 SKK "Oniksas" - SK "Skaidiškės" 2019-08-01 18:00 4:5 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1155 JSK "Gulbinai" - FK "Setas" 2019-08-01 18:00 2:0 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1148 "Rivona" - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-08-01 19:30 1:3 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1157 FC "RELAX" - FK "Vilkai" 2019-08-01 19:30 9:0 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1149 SK "Skaidiškės" - FK "Carlsberg nealkoholinis" 2019-08-06 17:45 0:1 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1172 FK "PILK" - FK "Svajonė-Infra" 2019-08-06 17:45 1:0 Panerių, Bukčių g. 13-16 vietų turnyras
1162 FC "RELAX" - JSK "Gulbinai" 2019-08-06 19:15 3:3 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1167 SKK "Oniksas" - "Rivona" 2019-08-06 19:15 3:1 Panerių, Bukčių g. 5-8 vietų turnyras
1151 FC "W.W.G." - FK "Žaibo kirtis" 2019-08-08 17:45 1:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1174 FK "Vilkai" - FK "Setas" 2019-08-08 17:45 0:1 Panerių, Bukčių g. 13-16 vietų turnyras
1164 FC "ŽV" - FK "Siena" 2019-08-08 19:15 1:1 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1169 FK "Dineris" - FK "Viesulas" 2019-08-08 19:15 6:2 Panerių, Bukčių g. 5-8 vietų turnyras
1165 FK "Siena" - FC "ŽV" 2019-08-13 17:45 1:1 (1:4) Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1170 FK "Viesulas" - FK "Dineris" 2019-08-13 17:45 0:3 Panerių, Bukčių g. 5-8 vietų turnyras
1152 FK "Žaibo kirtis" - FC "W.W.G." 2019-08-13 19:15 1:1 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1175 FK "Setas" - FK "Vilkai" 2019-08-13 19:15 3:2 Panerių, Bukčių g. 13-16 vietų turnyras
1163 JSK "Gulbinai" - FC "RELAX" 2019-08-14 17:45 3:1 Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1168 "Rivona" - SKK "Oniksas" 2019-08-14 17:45 2:5 Panerių, Bukčių g. 5-8 vietų turnyras
1150 FK "Carlsberg nealkoholinis" - SK "Skaidiškės" 2019-08-14 19:15 1:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1173 FK "Svajonė-Infra" - FK "PILK" 2019-08-14 19:15 0:5 Panerių, Bukčių g. 13-16 vietų turnyras
1176 FK "Setas" - FK "PILK" 2019-08-20 17:30 0:1 Panerių, Bukčių g. 13-16 vietų turnyras
1180 FK "Vilkai" - FK "Svajonė-Infra" 2019-08-20 17:30 2:2 (9:8) Panerių, Bukčių g. 15-16 vietų turnyras
1171 SKK "Oniksas" - FK "Dineris" 2019-08-20 19:00 1:2 Panerių, Bukčių g. 5-8 vietų turnyras
1178 "Rivona" - FK "Viesulas" 2019-08-20 19:00 10:1 Panerių, Bukčių g. 7-8 vietų turnyras
1166 JSK "Gulbinai" - FC "ŽV" 2019-08-22 17:30 1:1 (4:3) Panerių, Bukčių g. Išlikimo taurė
1179 FC "RELAX" - FK "Siena" 2019-08-22 17:30 1:6 Panerių, Bukčių g. 11-12 vietų turnyras
1153 FK "Carlsberg nealkoholinis" - FC "W.W.G." 2019-08-22 19:00 1:0 Panerių, Bukčių g. Pagrindinė taurė
1177 SK "Skaidiškės" - FK "Žaibo kirtis" 2019-08-22 19:00 4:1 Panerių, Bukčių g. 3-4 vietų turnyras