2014-06-27

Ketverios rungtynės, kuriose laimėjusios komandos net aštuoniolikos įvarčių skirtumu sudorojo pralaimėjusias. Įskaitant ir susitikimą, kuriame „Siena“ triumfavo 3:2

Siena – Oniksas 3:2

Prieš rungtynes, „Sienos“ atstovai lyg ir ruošėsi dar vienai nesėkmei. Bent jau taip buvo galima suprasti iš kalbų: „Daug kas nesusirinks“, „Šiandien Pressas žaidžia LFF taurės rungtynes“ ir pan.

Tačiau šįsyk kalbomis ir liko kalbomis, o darbai – darbais. Net ir įvertinus tai, jog „Sienai“ nepavyko žaisti nuo gynybos (apie tai ši komanda kalba jau kelias savaites) bei tai, kad rungtynių pradžioje buvo praleistas įvartis, ši komanda sužaidė tobuliausią kėlinį per pastaruosius dvejus metus.

Negalima aišku nepaminėti AK indėlio į pergalę – 4 min. įvartis, 14 min. – įvartis, 24 min. – įvartis.

„Komanda įgauna veidą. Mūsų stiprybė ta, kad visi žaidėjai žaidžia, atiduoda visą širdį. Noriu tik pažerti kritikos savo vartininkui, kuris atsakingas už abu įvarčius. Reikia padaryti išvadas ir žaisti atsakingai, nes abu kartus ne gynėjai buvo kalti, kad krito įvarčiai. Kalbant apskritai, jei taip žaisim toliau – galime žengti toliau“, - kalbėjo „Siena“.

Iš tikro, „Siena“ antrajame kėlinyje stipriai atsitraukė, tačiau gynyboje žaidė itin drausmingai. Esant rezultatui 3:2, dar mažiausiai du kartus kamuolys turėjo atsidurti „Onikso“ vartuose, tačiau neatsidūrė.

Pats „Oniksas“, kuris iki šių rungtynių buvo iškovojęs tris pergales, o šias rungtynes pradėjo įvarčiu, irgi atrodė tarsi nesavas.

„Dažnai taip būna, kai pirmą minutę įmuši, po to nebežinai, ką daryti. Turbūt, atsipalaidavome ir nepasisekė. Kita vertus, negali visą laiką sektis – šįsyk nepasisekė mums“, - sakė „Oniksas“.

Vilkai – OZ United 7:1

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai korektūros klaida, tačiau ne. Prieš šį turą ketvirtoje vietoje įsitaisę oziai buvo pakirsti negailestingai žaidusių vilkų.

Šio susitikimo baigtis buvo nulemta sužaidus vos šešias minutes. Tiek laiko „Vilkams“ užteko, kad jie įmuštų du įvarčius be vartininko rungtynes pradėjusiems varžovams. Kalbant apie pačius įvarčius – ačiū Dievui, kad niekas jų nenufilmavo.

Tuo metu, tekinas su kuprine į stadioną įbėgo pagrindinis vartininkas AP, tačiau traukinys jau buvo nuvažiavęs, o „Vilkai“ pajutę kraujo skonį. Jiems verkiant reikėjo taškų ir šįsyk jie juos susirinko.

„Tikrai negalvojom, kad bus taip lengva. Mistinė ta mūsų komanda – trejose rungtynėse nesugebėjom realizuoti progų, o šiandien realizavom už visas tas buvusias rungtynes. Aišku, pirmuosius du įvarčius įmušėme kuriozinius, tačiau net ir be to – kamuolys gražiai vaikščiojo, net ir patiems buvo šaunu žiūrėti“, - džiaugėsi „Vilkai“, pažymėję, kad neprarado entuziazmo pakovoti dėl vietos pirmajame ketverte.

W.W.G. – Liukstata 7:1

„W.W.G., kaip jiems įprasta, pastatė autobusą, padarė kelias kontratakas, pasinaudojo varžovų klaidomis ir laimėjo“, - esat tai skaitę? Tai gerai, nes šįsyk jums to skaityti nereikės.

W.W.G. šįsyk viskuo buvo aukščiau savo varžovų, pelnytai nugalėjo bei pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą A grupėje.

Ką daugiau pasakyti apie šias rungtynes? Galbūt tai, kad rezultatas galėjo būti kiek kitoks ir galbūt tai, kad „Liukstata“ labai stengėsi pelnyti garbės įvartį ir tą jie sugebėjo padaryti.

„Korta nepaėjo“, - taip savo pasirodymą reziumavo pralaimėjusieji.

„Geriausi komandos žaidėjai šiandien atėjo, sumušė visus įvarčius, kuriuos galėjo įmušti. Smagiai šiandien judėjo kamuolys, neįtikėtinai tiki – taką sukom“, - teigė MA, pajuokavęs, kad komandos pakilimas į pirmą vietą yra kasdienybė.

Skaidiškės – ŽV 5:0

ŽV to nenusipelnė. Pagal tai, kaip ši ekipa žaidė pirmą kėlinį, atrodė, kad ji gali iškovoti net ne vieną tašką, o visus tris. Tačiau antroji rungtynių dalis pasikeitė iš esmės. „Skaidiškės“ įmušė vieną įvartį, ŽV pasileido į puolimą, „Skaidiškės“ įmušė antrą įvartį, ŽV – palūžo.

Įdomiausia tai, kad pirmajame kėlinyje, kurio metu stipriai lijo lietus, gerokai daugiau galimybių turėjo ŽV. Tiesa, ne visada dėl savo pačių pastangų. Kartais juos į priekį šiek tiek tempdavo varžovų vartininkas, nesugebėdavęs sugauti šlapio kamuolio.

„Po antrojo įvarčio mums tapo daug lengviau žaisti. O pirmajame kėlinyje progų jie turėjo daugiau, negu mes. Gerai, kad šįkart jie nesugebėjo jų paversti įvarčiais. Kalbant apie lietų, tai aikštėje jo visai nesijautė“, - kalbėjo „Skaidiškės“.

„Pirmajame kėlinyje atrodė viskas puikiai, o antrajame – sugriuvome. Praleidę pirmą įvartį, nusprendėme stiprinti puolimą. Ir sustiprinome. Bėda ta, kad negalime įmušti įvarčių, tai dabar galvojame, kaip tą padaryti. Kitą savaitę žaisim su „Liukstata“, gal jie duos mušti.

Dabar telieka susitaikyti su pirmąja sezono dalimi ir ruoštis antrajai“, - teigė ŽV.