Vieta tikriesiems futbolo mėgėjams

2014-07-16

Šie metai VFL-ui yra kažkokie mistiniai. Toks didžiulis traumų skaičius, kad nelabai jau užtenka pirštų joms suskaičiuoti. Natūralu, kad didžioji dalis tų traumų susijusios su kojomis, tačiau tikrai ne visos. Pavyzdžiui, vakar „Sienos“ – „ŽV“ rungtynėse Vaidas P. Nusikando liežuvį, kurį teko siūti šešiomis siūlėmis.

Sportas – sveikata! Ar ne, Vaidai?

Siena – ŽV 0:2

„Siena“ laisvai galėjo būti geriausia pirmosios sezono dalies antros pusės komanda. Tam tereikėjo nugalėti ŽV ir ramiai laukti, kas kitoje grupėje liks trečias. Tačiau taip neatsitiko – ŽV nieko nelemiančiose rungtynėse varžovus nustūmė į ketvirtą poziciją.

„Kaip susirinkom – toks ir rezultatas. Kai turi tik vieną keitimą, o po to dėl traumos ir jį prarandi, tai natūraliai stengiesi taupyti jėgas. O kai negali žaisti šimtu procentų, laimėti prieš tokią komandą, kaip ŽV, nėra galimybių“, - apie komandos draugų atostogas kalbėjo „Siena“.

Šios komandos nemalonumai prasidėjo dar prieš rungtynes, kai jau minėtas Vaidas P. išsinarino riešą, todėl į vartus teko stoti ne vartininkui. Kita problema – Romanas B, kuris praėjusią savaitę pelnė įvartį, o tai reiškia, kad artimiausius trejus metus to iš „Sienos“ simbolio tikėtis neverta.

„Pradėjom žaisti. Kai pamatėm, kad varžovų mažai, pajuokavom tarpusavy, kad turim laimėti. Sezonas nebuvo lengvas, nuo šiol tikimės daugiau alaus“, - kaip visada smagiai kalbėjo ŽV, A grupėje užėmę šeštą poziciją.

„Siena“ ketvirtfinalyje žais su „Dineriu“ ir panašu, kad dar neprasidėjus ketvirtfinaliui, jau laidoja save. Atostogų metas daro savo. Klausimas, kiek atostogaujančių bus „Dineryje“?

Skaidiškės – W.W.G. 1:1

Sporte retai taip būna, kad abi komandos liktų patenkintos rezultatu, tačiau šįsyk kaip tik taip ir buvo – „Skaidiškės“ užsitikrino pirmą vietą, W.W.G. – ketvirtfinalyje išvengė „Dinerio“.

„Toks jausmas, kad mums labiau reikėjo laimėti. Galvojome, kad W.W.G. daugiau dėmesio skirs puolimui“, - trumpa, bet labai tikslia analize dalijosi „Skaidiškių“ vadas, pridūręs, kad pasibaigęs etapas jau praeitis.

„Visiškai nesvarbu su kuo žaisime ketvirtfinalyje, nes ten gali įmušti įvartį ir visiškai atsitraukti į gynybą. Rungtynės dėl taurės yra visiškai kitokios, nei reguliariajame sezone“, - teigė grupės nugalėtojas.

W.W.G. pirmieji šiose rungtynėse įmušė įvartį, tačiau pirmavo labai trumpai. „Skaidiškių“ atsakymas buvo užtikrintas.

„Mes esame visiški mėgėjai, todėl mums patekimas į grupės ketvertuką jau yra geras rezultatas. Aišku, norėtųsi būti prizininkais, nors suprantam, kad tą padaryti bus labai sunku“, - sakė W.W.G., kurių ketvirtfinalyje laukia „Žaibo kirtis“ arba „Carlsberg“.

Vilkai – Liukstata 5:4

Neabejotinai gražiausios turo ir neabejotinai gražiausios viso pirmojo etapo rungtynės. Rungtynės, kuriose žodis gynyba buvo „tabu“. Ir ypač tai išryškėjo antrajame kėlinyje, kai „Vilkai“ įsimušė įvartį ir rezultatas tapo 2:2. Po minutės „Vilkai“ jau pirmavo 3:2, o dar po minutės rezultatas tapo 3:3.

Lemiamu šio susitikimo veiksniu tapo „Liukstatos“ žaidėjo pašalinimas iš aikštės. „Vilkai“ surengė ataką, kai varžovai nespėjo išsirinkti varžovų, o Kęstas M. galingu smūgiu įkalė lemiamą vinį į varžovų karstą.

„Mūsų lygiosios kaip ir netenkino, dėl to bandėme pulti ir esant rezultatui 4:4. Ta raudona kortelė tikrai turėjo įtakos tam paskutiniajam įvarčiui“, - po susitikimo kalbėjo „Liukstata“.

Daug šmaikščiau po rungtynių buvo nusiteikę „Vilkai“, kurie šiemet, skirtingai nei pernai, nepateko į kovą dėl didžiosios  taurės.

„Pernai užėmėme šeštą vietą čempionate, šiemet – penktą grupėje, tad savo pasirodymą vertiname teigiamai. Žingsnis žengtas. Be to, galim pasveikinti „Dinerį“, kad neteks su mumis neteks žaisti ketvirtfinalyje, todėl turi puikią galimybę tapti čempionu. Prieš mus jie niekada nėra laimėję – nebūtų ir šįsyk“, - juokavo „Vilkai“.

„Oniksas“ – „OZ United“ 4:0

„Atvykome į „Panerio“ stadioną anksčiau, nes norėjome sužinoti, kaip sekasi mūsų priešininkams. Tikėjomės, kad rezultatai gali būti mums palankūs, tad svarbu buvo patiems sužaisti gerai“, - apie pakilimą iš ketvirtos vietos į antrą pasakojo „Oniksas“.

Rungtynes favoritai pradėjo įsitempę, nes nesėkmė juos būtų palikusius ant ketvirtojo laiptelio bei malonumą ketvirtfinalyje susikauti su stipriausia šio sezono pirmojo etapo komanda „Dineriu“.

Ramybė atkeliavo sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio – oziai baudos aikštelėje sužaidė ranka, teisėjas skyrė baudinį, „Oniksas“ jį realizavo. Likusios 56 minutės kėlė tik vieną klausimą: koks bus galutinis rezultatas?

„Nors šį sezoną buvom laimėję ir didesniu skirtumu, tačiau pirmąkart jautėsi, kad esame stipresni. Manau, kad nugalėjome visiškai pelnytai. Dabar liko sulaukti varžovo ir ruoštis ketvirtfinaliui, nes tai jau visai kita istorija. Puikiai pamename, kai būdami pirmi, pralaimėdavom ketvirtai komandai ir pan.